Gjakovari e ther me thikë gruan

Kronikë e zezë

Gjakovari e ther me thikë gruan

Më: 21 janar 2021 Në ora: 10:49
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjakovë.

I njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare – bashkëshorten e tij duke e goditur në stomak me një mjet të mprehtë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat