Vidhen në Novobërdë lopa me gjithë viçin

Kronikë e zezë

Vidhen në Novobërdë lopa me gjithë viçin

Më: 1 mars 2021 Në ora: 15:20
Foto ilustrim

Një familjeje në Novobërdë i janë vjedhur një lopë dhe një viç natën e 27 shkurtit nga persona të panjohur.

Për rastin janë njoftuar edhe policia të cilat po merren me hetimin e kësaj vjedhjeje. 

Policia njofton se në Novobërdë ndërmjet 27 e 28 shkurtit  mes orës 19:00 deri 06:30, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga persona të pa njohur i  janë vjedhur një lopë dhe një viç nga shtalla e tij. 

Rasti nën hetime nga njësitet policore si vjedhje e rëndë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat