Ky është djali që vrau babanë

Kronikë e zezë

Ky është djali që vrau babanë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 14:12
Erdis Rapi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Roskovec të Fierit, ku një 25-vjeçar rrahu dhe më pas goditi për vdekje babanë e tij.

Burime zyrtare nga policia thanë se autori i krimit është 25-vjeçari Erdis Rapi.

Ky i fundit goditi me shkop babain e tij, 52-vjeçarin Dhori Rapi, i cili fatkeqësisht ndërroi jetë në vend.

Sipas informacioneve për mediat, të dy babai dhe djali kanë vuajtur nga probleme mendore.

Aktualisht 25-vjeçari është arrestuar nga policia dhe ndodhet në komisariat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat