Zhduket një grua në Graqanicë

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Graqanicë

Më: 6 prill 2021 Në ora: 10:32
Foto ilustrim

Një person në Graqanicë ka njoftuar policinë se motra e tij është zhdukur.

Sipas ankuesit, motra e tij ka probleme mendore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat