​Zhduket një e mitur në Prizren

Kronikë e zezë

​Zhduket një e mitur në Prizren

Më: 7 prill 2021 Në ora: 11:37
Foto ilustruese

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat