Zhduket një e mitur nga Gjilani

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur nga Gjilani

Më: 6 maj 2021 Në ora: 10:16
Foto ilustrim

Një nënë e ka raportuar vajzën e saj të mitur si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Gjilan 05.05.2021 – 15:10. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër  kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat