Zhduket një e mitur në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Prizren

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Një e mitur është raportuar e zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e saj e cila ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.

Këso raste po vazhdojn të jenë prezente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat