​Sulmon nipin dhe nusen e tij, arrestohet

Kronikë e zezë

​Sulmon nipin dhe nusen e tij, arrestohet

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Një person është arrestuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale i ka sulmuar fizikisht nipin me nusen e tij.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në Mitrovicë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat