Rrah nënën e saj Vushtrriasja

Kronikë e zezë

Rrah nënën e saj Vushtrriasja

Më: 7 gusht 2021 Në ora: 11:26
Foto ilustrim

Një grua në Vushtrri u sulmua nga vajza e saj, an ipse për të kishte urdhër mbrojtës.

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se ankuesja ka njoftuar se edhe pse ka urdhër mbrojtës nga gjykata është sulmuar fizikisht nga vajza e saj e dyshuara femër.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Detaje rreth motivit të sulmit nuk dihen. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat