Babai e rrah dhe e kërcënon me thikë djalin

Kronikë e zezë

Babai e rrah dhe e kërcënon me thikë djalin

Më: 15 gusht 2021 Në ora: 10:21
Ilustrim

Një qyteta ka raportuar në polici se babai i tij, nën ndikimin e alkoolit, e ka sulmuar fizikisht dhe e kanosi me thikë.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë 14.08.2021-01:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se babai i tij –nën ndikim të alkoolit, duke e sulmuar fizikisht e ka kanosur me mjet të mprehtë (thikë).

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njofitmin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat