Djali e bën nënën për spital

Kronikë e zezë

Djali e bën nënën për spital

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 09:51
Ilustrim

Policia njofotn se ka arrestuar një person pasi ka sulmuar fizikisht nënën në Prishtinë.

Sipas policisë e lënduara ka pranuar ndihmë mjekësore.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Prishtinë, 16.09.2021-01:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë në familje duke e sulmuar fizikisht nënën e tij viktimën femër kosovare e cila si pasoj ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat