Vdekje e dyshimtë në Shtime

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Shtime

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 09:57
Ilustrim

Është gjetur një burrë pa shenja jete dje rreth orës 06:27 në Shtime.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është duke u hetuar

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat