Zhduken dy motra nga Podujeva

Kronikë e zezë

Zhduken dy motra nga Podujeva

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 09:20
Ilustrim

Dy motra të moshës së mitur nga fshati Obranqë e Podujevës janë zhdukur tri ditë më parë.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i tyre.

Ai ka thënë se dy vajzat e tij janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar.

Fsh. Obranqë, Podujevë 13.10.2021 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se dy vajzat e tij viktimat femra kosovare (të mitura), janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, bën të ditur Policia, përmes raportit 24 orësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat