Në Vushtrri arrestohet një e mitur

Kronikë e zezë

Në Vushtrri arrestohet një e mitur

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Një femër e mitur është arrestuar në Vushtrri, pasi që aksidentalisht kishte goditur viktimën femër gjithashtu e mitur.

“Është arrestuar e dyshuara, femër e mitur, pasi që aksidentalisht e kishte goditur viktimën femër, e mitur.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat