Aksident trafiku me të lënduar në Arllat

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me të lënduar në Arllat

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 14:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Arllat të Drenasit ndërmjet një kamioni dhe një veture.

Mësohet se nga ky aksident ka edhe persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet mjekësore dhe njësia policore.

Image

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat