I mituri e godet policin e Kosovës

Kronikë e zezë

I mituri e godet policin e Kosovës

Më: 31 tetor 2021 Në ora: 09:02
Ilustrim

Një i mitur derisa po shoqërohej për në organet e drejtësisë, ka përdorur forcën ndaj policëve zyrtarë.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në Prishtinë, në mesditë, ku zyrtari policor ka përfunduar i rrëzuar në asfalt.

Njoftimi i Policisë:

Hajvali, Prishtinë 30.10.2021 – 13:25. I dyshuari mashkull kosovar (i mitur) derisa ka qenë duke u shoqëruar nga zyrtarët policorë për në organet e drejtësisë, duke përdor forcë e shtyrë zyrtarin policor i cili pëson lëndime trupore dhe rrëzohet në asfalt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat