​Therje me thikë në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Therje me thikë në Prishtinë

Më: 5 nëntor 2021 Në ora: 09:42
Ilustrim

"​Therje me thikë në Prishtinë".

Një person është sulmuar me thikë në sheshin “Edit Durham”, në Prishtinë nga një i dyshuar mashkull kosovar i cili sipas dëshmitarëve vuan nga sëmundje psiqike.

Viktima ka marrë tretman mjekësor pastaj është liruar në shërim shtëpiak.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat