Vëllai rrah vëllanë në Prizren

Kronikë e zezë

Vëllai rrah vëllanë në Prizren

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Një i mitur është arrestuar në Prizren.

Kjo pasi ka sulmuar fizikisht vëllanë e tij, poashtu të mitur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar.

Rasti vazhdon në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat