​Arrestohet pasi sulmoi të atin

Kronikë e zezë

​Arrestohet pasi sulmoi të atin

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 10:49
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në qytetin e Klinës pasi i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se nuk është raportuar për lëndime.

Ngjarja ka ndodhur ditën e enjte.

Ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat