Pejani dehet dhe e rrah babain e tij

Kronikë e zezë

Pejani dehet dhe e rrah babain e tij

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Një burrë në Pejë ka raportuar në polici se djali i tij në gjendje të dehur e ka sulmuar atë fizikisht.

Si dhe ka thyer disa gjëra në shtëpi.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, sipas policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat