Burri rrah gruan në Pejë

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Pejë

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Një grua në Pejë është ankuar në polici pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

 Ndërsa i dyshuari është arrestuar.

Dhe dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat