Goditet një këmbësore në Arrlat të Drenasit

Kronikë e zezë

Goditet një këmbësore në Arrlat të Drenasit

Më: 14 janar 2022 Në ora: 20:24
Foto ilustrim

Një veturë ka goditur një këmbësore sonte në fshatin Arrlat të Drenasit.

Telegrafi ka mësuar se këmbësorja është e moshës rreth 60 vjeç.

Dhe se lëndimet që ka marrë janë të rënda.

Lidhur me rastin, media ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje.

Lajmi në plotësim…

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat