Gjilanasi sulmoi babanë e tij, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjilanasi sulmoi babanë e tij, arrestohet

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Dje në Gjilan është arrestuar një persom.

Ai dyshohet se e ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari u dërgua në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat