Aksident në Veternik, bllokohet rruga

Kronikë e zezë

Aksident në Veternik, bllokohet rruga

Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:22
Pamje nga aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e mëngjesit në dalje të Prishtinës.

Aksidenti ka ndodhur në Veternik, afër rrethrrotullimit në hyrje të autostradës Prishtinë-Pejë.

Në fotot e dërguara nga një lexues shihet edhe një veturë e aksidentuar në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ka bërë që rruga të bllokohet për më shumë se gjysmë ore, duke shkaktuar kolona të gjata të automjeteve.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat