Drenicaku e rrah gruan e tij sllovake, e bën për spital

Kronikë e zezë

Drenicaku e rrah gruan e tij sllovake, e bën për spital

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:59
Ilustrim

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, shtetase sllovake.

Policia ka bërë të ditur se viktima nuk ka pranuar që të marrë trajtim mjekësor, ndërkohë së bashku me dy fëmijët e saj është vendosur në strehimore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rasti dyshohet se ka ndodhur para dy ditësh në Drenas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat