Gjakovari rrah babanë e tij

Kronikë e zezë

Gjakovari rrah babanë e tij

Më: 25 janar 2022 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Sipas policisë, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje e ka sulmuar fizikisht babanë e tij viktimën mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton tutje policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat