Dhunohet një e mitur në një motel në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Dhunohet një e mitur në një motel në Mitrovicë

Më: 28 janar 2022 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar në një motel në Mitrovicë.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Dhunim – Mitrovicë 27.01.2022 – 12:00. Viktima femër kosovare e mitur dyshohet se është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar me të cilin kishin qenë në një motel. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat