Vjedhje në disa lokale në një qendër tregtare në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vjedhje në disa lokale në një qendër tregtare në Prishtinë

Më: 26 prill 2022 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Policia njofton për vjedhje në disa lokale në një qendër tregtare dje në Prishtinë.

Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar.

Pas intervistimit, njëri është liruar e tjetri me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

VJEDHJE/Prishtinë, 25.04.2022 – 17:00. Është raportuar për vjedhje në disa lokale në qendër tregtare.  Lidhur me rastin janë arrestuar dy persona meshkuj kosovarë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhjen. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit njëri nga ta është dërguar në mbajtje ndërsa tjetri është liruar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat