Djali rrah nënën në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Djali rrah nënën në Mitrovicë

Më: 9 maj 2022 Në ora: 09:34
Ilustrim

Një grua ka pësuar lëndime trupore pasi është sulmuar fizikisht nga djali i tij.

Policia bën me dije përmes raportit se viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Ndërkohë i dyshuari nuk është arrestuar.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicë të veriut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat