Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Më: 14 maj 2022 Në ora: 08:34
Ilustrim

Një rast i vrasjes në tentativë ka ndodhur dje rreth orës 20:50 në Mitrovicë.

Siç njofton policia viktima ka njoftuar se persona ë panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ai ishte në veturë.

“Rr. tek Kampi Danez, Mitrovicë 13.05.2022-20:50. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë.

Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi, rasti vazhdon të hetohet”, shkruhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat