Vidhet një veturë në Suharekë

Kronikë e zezë

Vidhet një veturë në Suharekë

Më: 14 maj 2022 Në ora: 09:01
Ilustrim

Një veturë është vjedhur dy ditë më parë në fshatin Bllacë të Suharekës.

Policia, përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se vetura e vjedhur sipas ankuesit është pa targa.

“Fsh. Bllacë, Suharekë 12.05.2022 – 22:00. Ankuesi  mashkull kosovar ka raportuar se nga person-a të  pa njohur i është vjedhur vetura  e tij pa targa.

Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat