Vjedhje e rëndë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në Prishtinë

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:33
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur veturën e tij që e kishte të parkuar në parking.

Siç njofton policia rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:30.

“VJEDHJE E RËNDË Rr. Xhuliana Matea, Prishtinë 20.05.2022 –15:30.

Viktima mashkull kosovar ka njoftuar policinë se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e tij që e kishte të parkuar në parking”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat