Ngacmoi kolegen në vendin e punës, arrestohet

Kronikë e zezë

Ngacmoi kolegen në vendin e punës, arrestohet

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një grua nga Graçanica ka njoftuar Policinë e Kosovës, pasi sipas saj, është ngacmuar në vendin e punës nga i dyshuari mashkull kosovar.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar.

Mee vendim të prokurorit, pas intervistimit është dërguar në mbajtje

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat