U rrokullis me traktor, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

U rrokullis me traktor, dërgohet në QKUK

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një burrë ka pësuar lëndime të rënda pasi është rrokullisur me traktor në fshatin Brainë të Podujevës.

Policia njofton se njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Pasi i kanë ofruar ndihmë mjekësore, i njëjti për shkak të lëndimeve të rënda është dërguar në QKUK për tretman të mëtejshëm mjekësor.

Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat