Vrasje në tentativë në Komoran

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Komoran

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar për një rast të vrasjes në Tentativë në fshatin Komoran të Drenasit.

Siç bëhet e ditur Policia ka arrestuar dy persona dhe ka konfiskuar dy revole dhe pesë fishekë.

“VRASJE NË TENTATIVË / Fsh. Komoran , Gllogoc 24.06.2022-13:49 Është pranuar informata për të shtëna me armë zjarri. Njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja të armës së zjarrit. Në lidhje me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Gjatë kontrollit në shtëpitë e të dyshuarve janë gjetur dhe konfiskuar dy revole dhe 5 fishekë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat