Sulm me thikë në Gjilan

Kronikë e zezë

Sulm me thikë në Gjilan

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:49
Ilustrim

Një person ka sulmuar me thikë një tjetër pas një mosmarrëveshje që kishin pasur mes vete dje në Gjilan.

I dyshuari është arrestuar, kurse viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“VRASJE NË TENTATIVË/Rr. Sadullah Brestovci, Gjilan 24.06.2022-12:15. Raportohet se pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar me mjet të mprehtë –thikë viktimën mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar ku gjatë kontrollit i janë gjet dhe konfiskuar 8 gram substancë narkotike të llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat