Burri e bën 'llom’ gruan në Deçan

Kronikë e zezë

Burri e bën 'llom’ gruan në Deçan

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 09:56
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka sulmuar fizikisht gruan me të cilën bashkëjetonte.

Sipas forcave të rendit, ngjarja ka ndodhur në Deçan dhe se i dyshuari pas intervistimit i është caktuar masa e ndalimit policor.

“Deçan, 24.06.2022-22:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj viktimës femër kosovare me të cilën ishte duke bashkëjetuar.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor”, thuhet në raportin 24 orësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat