​Sulmoi nënën dhe babain e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

​Sulmoi nënën dhe babain e vet, arrestohet

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 11:08
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Gjilan, pasi ai ka sulmuar fizikisht nënën dhe babain e tij.

Sipas viktimave i dyshuari këtë gjë e përsëritë në vazhdimësi ndaj tyre.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Po në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi ai kishte dërguar një mesazh me përmbajtje kërcënuese bashkëshortes së tij kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat