Diskoteka në Çagllavicë sulmohet me kallash

Kronikë e zezë

Diskoteka në Çagllavicë sulmohet me kallash

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 08:29

Diskoteka “Venom” që ndodhet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, konkretisht në Çagllavicë, mbrëmë është rrethuar me shitira të policisë pasi dyshohet se është sulmuar me kallash.

Në vendin e ngjarjes ka dal Policia e Kosovës për ta trajtuar rastin, teksa nuk dihet nëse është vënë në pranga ndonjë i dyshuar.

Gjithashtu nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

As motivet e sulmit nuk dihen akoma.

Gazeta është në pritje të një përgjigje nga Policia e Kosovës për këtë rast.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat