Aksident i rëndë trafiku në Gërmi

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në Gërmi

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 22:46
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën që çon drejt parkut të Gërmisë.

Në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë.

Nuk dihet nëse si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar, por vërehen dëme të mëdha materiale.

Duhet përkujtuar që një numër i madh i aksidenteve janë raportuar gjatë orëve të fundit në Prishtinë, si dhe në qytetet e tjera të vendit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat