Arrestohen dy gra në Prishtinë për prostitucion

Kronikë e zezë

Arrestohen dy gra në Prishtinë për prostitucion

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Dy gra, një shtetase italiane dhe një shqiptare, janë arrestuar të hënën rreth orës 18 e 40 në Prishtinë.

Ato u arrestuan nën dyshimin për prostitucion.

Sipas policisë, janë sekuestruar një veturë dhe dy telefona mobilë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat