E kërcënonte të dashurën dhe ia rrah babanë, arrestohet

Kronikë e zezë

E kërcënonte të dashurën dhe ia rrah babanë, arrestohet

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:44
Foto ilustrim

Një person është arrestuar të hënën rreth orës 14 në Graçanicë, pasi dyshohet se në vazhdimësi e kishte kërcënuar të dashurën e saj në rrjete sociale dhe ia kishte rrahur babanë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që përmes rrjeteve sociale në vazhdimësi kishte kanosur viktimën femër kosovare, që ajo të jetë në lidhje me të.

I dyshuari kishte sulmuar babanë e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat