​E rrah nipin e mitur, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

​E rrah nipin e mitur, arrestohet i dyshuari

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një burrë në fshatin Bellanicë të Malishevës ka rrahur nipin e tij të mitur pas një mosmarrëveshje.

Viktima raportohet se ka marrë tretman mjekësor ndërsa I dyshuari sipas policisë është arrestuar.

Fsh. Bellanicë Malishevë 11.08.2022 – 16:54. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje të çastit ka sulmuar fizikisht nipin e tij të mitur. Viktima ka marrë tretman mjekësor ndërsa i dyshuari, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat