Vidhen 4 tonë drithëra në Graçanicë

Kronikë e zezë

Vidhen 4 tonë drithëra në Graçanicë

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 14:04 në Graçanicë.

Një person ka raportuar se disa persona të panjohur kanë vjedhur rreth 4 tonë drithëra nga objekti i tij i vjetër.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

Raporti i plotë:

Graqanicë 13.08.2022-14;04. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur nga objekti i tij i vjetër kanë vjedhur një  sasi drithëra në peshë rreth katër (4) tonë. Rasti në procedurë hetimore.

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat