Therje me thikë në Drenas

Kronikë e zezë

Therje me thikë në Drenas

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 10:10
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Drenas..

Kjo nën dyshimin se ka kanosur verbalisht dhe sulmuar fizikisht me një mjet të mprehtë viktimën mashkull kosovar. 

Sipas Policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat