Vetëplagoset teksa e pastronte armën

Kronikë e zezë

Vetëplagoset teksa e pastronte armën

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Një burrë në Mitrovicë ka pësuar lëndime trupore pasi që aksidentalisht i ka shkrepur revolja derisa ishte duke e pastruar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ka raportuar policia në raportin njëzetekatërorësh.

Nga i njëjti është sekuestruar një revole me gjashtë fishekë dhe një gëzhojë.

Në konsultim me prokurorin, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat