​Shet stoli ari të falsifikuar, arrestohet

Kronikë e zezë

​Shet stoli ari të falsifikuar, arrestohet

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një person është identifikuar dhe arrestuar, pasi ditë më parë në Stacionin e autobusëve në Prishtinë, kishte mashtruar ankuesin mashkull kosovar duke i shitur stoli ari i cili ishte i falsifikuar.

Sipas Policisë, rasti kishte ndodhur më 23 shtator.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat