Llapjani sulmon gruan dhe djalin, arrestohet

Kronikë e zezë

Llapjani sulmon gruan dhe djalin, arrestohet

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 10:54
Foto ilustrim

Është arrestuar një person pasi e ka sulmuar gruan e tij, si dhe djalin e mitur.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur në Podujevë, të martën.

Njoftimi i plotë: Podujevë 27.09.2022 – 10:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti ka ushtuar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe djalit të tyre të mitur. Viktimat pas tretmanit mjekësor dhe intervistimit në prezencë të QPS-së, janë dërguar tek familja e viktimës Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat