Aksident mes autobusit dhe një veture në fshatin Gllarevë, tre të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident mes autobusit dhe një veture në fshatin Gllarevë, tre të lënduar

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 22:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në fshatin Gllarevë, në rrugën Prishtinë-Pejë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:15 në fshatin Gllarevë në rrugën Prishtinë-Pejë. Tre persona kanë pësuar lëndime të lehta”, ka thënë Gashi.

Sipas burimeve të Klankosova.tv autobusi i përfshirë në aksident ishte me tifozë që ishin duke ardhur në Prishtinë, për ndeshjen mes Pejës dhe Bashkimi në Superkupë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat