Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Një person u arrestua dje në Mitrovicë, pasi dyshohet se kishte goditur qëllimisht me veturë një burrë.

Policia informoi se si pasojë e goditjes viktima pësoi lëndime trupore, me ç’rast, iu ofrua tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat